Vjen edhe një foto e nxehtë nga Elita Rudi!

Vjen edhe një foto e nxehtë nga Elita Rudi!
Vjen edhe një foto e nxehtë nga Elita Rudi!
Vjen edhe një foto e nxehtë nga Elita Rudi!

Moderatorja e njohur, Elita Rudi tash e sa vite ndodhet për pushim me të dashurin e saj- Gjikon.

Elita nga atje jo rrallë herë ka bërë paraqitje të ndryshme në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Megjithëse ka shkuar për të pushuar, ajo për asnjë ditë të vetme nuk i harron miqtë e saj në Instagram.

Pak më parë ka publikuar një fotografi ku padyshim duket e ëmbël dhe seksi.


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/