Vjen edhe një foto e nxehtë nga Elita Rudi!

Vjen edhe një foto e nxehtë nga Elita Rudi!
Vjen edhe një foto e nxehtë nga Elita Rudi!
Vjen edhe një foto e nxehtë nga Elita Rudi!

Moderatorja e njohur, Elita Rudi tash e sa vite ndodhet për pushim me të dashurin e saj- Gjikon.

Elita nga atje jo rrallë herë ka bërë paraqitje të ndryshme në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Megjithëse ka shkuar për të pushuar, ajo për asnjë ditë të vetme nuk i harron miqtë e saj në Instagram.

Pak më parë ka publikuar një fotografi ku padyshim duket e ëmbël dhe seksi.


Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/