VIP-at që i dhanë lamtumirën Barack dhe Michelle Obamës (Foto)

VIP-at që i dhanë lamtumirën Barack dhe Michelle Obamës (Foto)
VIP-at që i dhanë lamtumirën Barack dhe Michelle Obamës (Foto)
VIP-at që i dhanë lamtumirën Barack dhe Michelle Obamës (Foto)

Barack Obama mëngjesin e sotëm ka mbajtur fjalimin lamtumirës. Obama ka marrë një përkrahje të madhe jo vetëm nga qytetarët e SHBA-së, por edhe nga yjet e kinematografisë amerikane, si dhe artistë e këngëtarë të shumtë të njohur botërisht, shkruan Indeksonline.

Këngëtarë të famshëm dhe artistë, e kanë përshëndetur Obamën dhe veprën e tij duke e falënderuar për veprën e tij që ka bërë sa ishte president i SHBA-së.

Ata nuk kanë harruar as Michelle Obamën, gruan e Barack-ut, e cila isha një nga figurat më të përfolura dhe më të dashura në opinion.

Më poshtë mund të shihni se çka kanë publikuar VIP-at në profilet e tyre në “Instagram”.


Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/