Viola Spiro mahnitë me pamjen e saj

Viola Spiro mahnitë me pamjen e saj
Viola Spiro mahnitë me pamjen e saj
Viola Spiro mahnitë me pamjen e saj

Viola Spiro është moderatorja e njohur e cila shquhet edhe për pamjen dhe bukurinë unike.

Ajo vazhdimisht poston fotografi në rrjetet sociale, prej ku së fundi ka prezantuar një imazh të saj, shkruan Indeksonline.

Veshur me ngjyra vjeshte, thjeshte dhe bukur, Viola mund ti bëjë të gjithë për vete.

Shikoni se si duket ajo.

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/