Vesa Luma tregon se pse ajo dhe Big Basta zgjodhën Zelandën e Re për të jetuar

Vesa Luma tregon se pse ajo dhe Big Basta zgjodhën Zelandën e Re për të jetuar
Vesa Luma tregon se pse ajo dhe Big Basta zgjodhën Zelandën e Re për të jetuar
Vesa Luma tregon se pse ajo dhe Big Basta zgjodhën Zelandën e Re për të jetuar

Këngëtarja e njohur Vesa Luma dhe bashkëshorti i saj, Big Basta, tash e sa kohë janë shpërngulur në Zelandën e Re.

Largimi i tyre për një jetesës tjetër në këtë vend la të habitur një pjesë të madhe të fansave të tyre.

Një nga risitë e rrjetit social Instagram është mundësia e drejtimit të një pyetjeje për personazhin që ti ndjek, dhe kjo është kthyer në trend për një pjesë të madhe të figurave publike.

Një nga pyetjet drejtuar këngëtares Luma nga një fanse ishte arsyeja se pse ka zgjedhur Zelandën e Re për të jetuar.

Një nga detajet më interesante që ajo zbuloi për fansat ishte udhëtimi për në Zelandë, i cili kishte zgjatur plot 32 orë, dhe së bashku me djalin e saj, Lianin, i janë dashur dy javë për të rimarrë veten pas këtij udhëtimi.

E pyetur se më pas se a kanë ndër mend që ajo dhe bashkëshorti i saj të kthehen në Kosovë dhe Shqipëri, Luma tha se kjo dëshirë ekziston dhe se do të ndodhë shumë shpejti.Ajo tregoi se tani ata do të ndajnë jetën e tyre mes Shqipërisë, Kosovës dhe Zelandës së Re.

Një nga detajet më interesante që ajo zbuloi për fansat ishte udhëtimi për në Zelandë, i cili kishte zgjatur plot 32 orë, dhe së bashku me djalin e saj, Lianin, i janë dashur dy javë për të rimarrë veten pas këtij udhëtimi. /Telegrafi/

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/