Vëllezërit Xhaka në darkë me bashkëshortet... vëmendjen e marrin Leonita dhe Arbnora me dukjen e tyre

Vëllezërit Xhaka në darkë me bashkëshortet... vëmendjen e marrin Leonita dhe Arbnora me dukjen e tyre
Vëllezërit Xhaka në darkë me bashkëshortet... vëmendjen e marrin Leonita dhe Arbnora me dukjen e tyre
Vëllezërit Xhaka në darkë me bashkëshortet... vëmendjen e marrin Leonita dhe Arbnora me dukjen e tyre

Ata hynë në listën e personave që po na bëjnë krenar gjithandej nëpër botë.

Suksesi dhe fama e futbollistëve shqiptar Taulant dhe Granit Xhakës po vazhdon të rritet, duke e dëshmuar talentin e tyre nëpër botë, shkruan Kosovarja.

Në njërën anë fama profesionale, ndërsa në anën tjetër dy vëllezërit komentohen edhe për jetën personale, konkretisht për bashkëshortet e tyre, bukuroshet tashmë të njohura për publikun, Arbnorën dhe Leonitën.

Sa herë që ato paraqiten publikisht, komentohen për bukurinë dhe stilin e tyre, që janë për tu marrë lakmi.

Granit Xhaka ka publikuar në Instagram një imazh, ku shihen dy vëllezërit përkrah bashkëshorteve të tyre.

Të veshur me elegancë që të gjithë, kaq me klas shfaqen ata teksa kanë darkuar.

“Familja e para”, ka shtuar Xhaka në fotografi, duke e treguar edhe njëherë dashurinë dhe respektin që ka ai ndaj familjarëve. /Kosovarja/

FamilyFirst @__ll.gx__ @__arbnoraaaaaa__ @tx.34
A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/