Valon Behrami i jep fund beqarisë, këto janë fjalët plotë dashuri!

Valon  Behrami i jep fund beqarisë, këto janë fjalët plotë dashuri!
Valon  Behrami i jep fund beqarisë, këto janë fjalët plotë dashuri!
Valon Behrami i jep fund beqarisë, këto janë fjalët plotë dashuri!

Njëri prej futbollistëve që në Botërorin 2018 shtoj shumë emocione te shqiptarët dhe të huajt është edhe Valon Behrami.

Shqiptari i suksesshëm në futboll, Behrami, është martuar. Dasma e Behramit u bë dje teksa sot është shprehur shumë i lumtur për kururzimin e dashurisë së tij me Lara-n, transmeton Indeksonline.

“Ti dhe unë, familja jonë dhe shoqëria e ngushtë rreth nesh, ndjenjat e shtëpisë… Nuk kisha menduar ndonjë mënyrë më të mirë për të thënë ‘Po’. Dashuria është dashuri”, ka shkruar Behrami.

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/