Tuna përfundon ceremoninë e kurorëzimit me Patrisin (Foto)

Tuna përfundon ceremoninë e kurorëzimit me Patrisin (Foto)
Tuna përfundon ceremoninë e kurorëzimit me Patrisin (Foto)
Tuna përfundon ceremoninë e kurorëzimit me Patrisin (Foto)

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar Altuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin.

Burime të Kolona.info bëjnë të ditur se çifti sapo ka përfunduar ceremoninë e kurorëzimit në Komunën e Prishtinës, e më pas janë duke e festuar në një lokal të kryeqytetit.

Ndryshe Tuna është në pritje të fëmijës së parë me Patrisin tashmë burrin e saj./ Kolona.info


Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/