Tuna e lodhur nga të qenit nënë: A ka rrezik të eskalojë situata?

Tuna e lodhur nga të qenit nënë: A ka rrezik të eskalojë situata?
Tuna e lodhur nga të qenit nënë: A ka rrezik të eskalojë situata?
Tuna e lodhur nga të qenit nënë: A ka rrezik të eskalojë situata?

Këngëtarja Tuna është bërë nënë për herë të parë para disa muajve.

E të qenit prindër, duket se është një gjë e lodhshme për këngëtaren, shkruan lajmi.net

Kjo përshtypje është fituar nga një fotografi që këngëtarja e ka hedhur në Instastory.

Në foto shihet një shkrim ku thuhej të mos bëhej zhurmë sepse fëmija po fle kurse nëna është e lodhur dhe e rrezikshme në këtë rast.

Madje Tuna bëri një sondazh në lidhje me këtë çështje, duke pyetur se a ka mundësi që të eskalojë situate!

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/