Tiani vjen kaq i ëmbël, kështu e fotografon Tuna atë

Tiani vjen kaq i ëmbël, kështu e fotografon Tuna atë
Tiani vjen kaq i ëmbël, kështu e fotografon Tuna atë
Tiani vjen kaq i ëmbël, kështu e fotografon Tuna atë

​Ditë më parë Tiani, djali i Tunës dhe Patrisit festoi ditëlindjen.

Ky është fëmiu i parë i çiftit, i cili përveç që ka rritur numrin e familjes, ai edhe u dhuron atyre dashuri të pafund, shkruan Indeksonline.

Njësoj si Tuna ashtu edhe Patrisi nuk hezitojnë që momente të ndryshme të Tianit, t’i ndajnë edhe me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale.

Së fundmi është këngëtarja Tuna ajo që ka postuar një fotografi të vogëlushit, teksa ai shihet i qeshur. 

Kjo fotografi tregon se sa shumë po ndryshon dhe po rritet ai./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/