Tiani vjen kaq i ëmbël, kështu e fotografon Tuna atë

Tiani vjen kaq i ëmbël, kështu e fotografon Tuna atë
Tiani vjen kaq i ëmbël, kështu e fotografon Tuna atë
Tiani vjen kaq i ëmbël, kështu e fotografon Tuna atë

​Ditë më parë Tiani, djali i Tunës dhe Patrisit festoi ditëlindjen.

Ky është fëmiu i parë i çiftit, i cili përveç që ka rritur numrin e familjes, ai edhe u dhuron atyre dashuri të pafund, shkruan Indeksonline.

Njësoj si Tuna ashtu edhe Patrisi nuk hezitojnë që momente të ndryshme të Tianit, t’i ndajnë edhe me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale.

Së fundmi është këngëtarja Tuna ajo që ka postuar një fotografi të vogëlushit, teksa ai shihet i qeshur. 

Kjo fotografi tregon se sa shumë po ndryshon dhe po rritet ai./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja.al/showbiz/