Teuta Sadiku e dashura e këngëtarit zviceran (Foto)

Teuta Sadiku e dashura e këngëtarit zviceran (Foto)
Teuta Sadiku e dashura e këngëtarit zviceran (Foto)
Teuta Sadiku e dashura e këngëtarit zviceran (Foto)

Aktorja e njohur Teuta Sadiku, sikur është larguar pak nga projektet teatrale, ato filmike, apo videokastetat humoristike, shkruan "Kosovarja".

Ndonëse jo edhe aq e angazhuar në vend, aktorja karizamtike ka fituar një rol në videoklipin e këngëtarit zviceran Christian Gatzi.

Aktorja kosovare shihet e lumtur në videoklipin e këngës "Rockfels". Ajo luan rolin e të dashurës së këngëtarit që njihet për linjat e palestruara, shkruan "Kosovarja".

Ju sjellim disa foto nga videoklipi në fjalë./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Korrik, 2017 (2)

€ 1.99

| Blej Tani
Angelina Shala - E bukur, e mençur dhe shumë e talentuar
Qani Mehmedi: Kurrë nuk u jam nënshtruar diktateve
Viktimat e dhunës seksuale në Kosovë
Xajë Nura - Një emër që duhet shënuar

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/