Teuta dhe Adonisi nuk bëjnë dhurata, por ‘arratisen’ bashkë për Shën Valentin!

Teuta dhe Adonisi nuk bëjnë dhurata, por ‘arratisen’ bashkë për Shën Valentin!
Teuta dhe Adonisi nuk bëjnë dhurata, por ‘arratisen’ bashkë për Shën Valentin!
Teuta dhe Adonisi nuk bëjnë dhurata, por ‘arratisen’ bashkë për Shën Valentin!

Kjo festë të dashuruarish po del të jetë shumë e çmuar për fytyrat e njohur publike, apo të paktën duhet të bëhen si të tillë në sy të publikut, shkruan Kosovarja.

Pas shumë befasive që i patë nga ministra e kryetar komunash, besa edhe nga Kryeminstri i Kosovës, edhe Teuta Krasniqi ka vendosur të tregojë Shën Valentinin e saj.

Nuk publikuan dhurata që i dedikuan njëri-tjetrit e as nuk shkëmbyen puthje, çifti në Teuta Krasniqi e Adonis Morina, si duket kanë vendosur të udhëtojnë së bashku në këtë datë të veçantë.

Teksa rrugës po i shoqëronte një këngë plot romancë, çifti nuk hezitoi të ndjekë vargjet e këngës, me çka edhe në video shihen tejet të lumtur.

Ndërsa këtë postim Teuta e përcjell me fjalë të ëmbla për bashkëshortin e saj.

“My Valentine, my love, my forever”.

/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/