Stresi lanson projektin e ri “GTA”

Stresi lanson projektin e ri “GTA”
Stresi lanson projektin e ri “GTA”
Stresi lanson projektin e ri “GTA”

​Këngëtari shqiptar, Stresi, ka publikuar projektin e tij të ri të titulluar “GTA”.

Hip hop ylli nga Shqipëria kështu kthehet fuqishëm me projektin e ri pas një pushimi të shkurtër nga skena.

Kënga është punuar nga Headline Records në muzikë dhe Stresit në tekst.
Videoklipi është punuar nga RedMountains Films dhe Hologram Medias.

Stresi kështu kthehet pas një pushimi ku i është përkushtuar jetës private duke u fejuar.
Reperi nga Shqipëria dhe grupi i tij vazhdojnë të jenë shumë të pëlqyer në skenën e hip hopit shqiptar.

“GTA” ka marrë mbi 500 komente në orët e para dhe rreth 100 mijë shikime. /Telegrafi/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/