Soni Malaj tregon se çfarë raporti ka me ish-bashkëshortin e saj italian

Soni Malaj tregon se çfarë raporti ka me ish-bashkëshortin e saj italian
Soni Malaj tregon se çfarë raporti ka me ish-bashkëshortin e saj italian
Soni Malaj tregon se çfarë raporti ka me ish-bashkëshortin e saj italian

Soni Malaj njihet për këngët e saj, veçmas për baladat për dashurinë.

Soni edhe pse në moshë ende po qëndron mirë sa i përket konkurrencës, por edhe vijave trupore. 

Ajo është nënë e një vajzë, prej një martese të dështuar, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja ishte pjesë e emisionit të fundit “Shiko Kush Luan” me Luana Vjollcën, ndërsa e pyetur rreth raportit me ish-bashkëshortin e saj balerinin italian Mirko Lucarelli, ajo tha se është vajza që i lidh dhe që mban raporte të mira me të.

Ndryshe Soni është në lidhje dashurie me një mashkull shumë më të ri se ajo në moshë.

#ndajeosepije me @soni_malaj & @ervin.bushati #shikokushluan
A post shared by Shiko kush LUAN (@shikokushluan) on


Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/