Si shkon në dasmë gruaja e Hetes së "O sa mira"? (Foto)

Si shkon në dasmë gruaja e Hetes së
Si shkon në dasmë gruaja e Hetes së
Si shkon në dasmë gruaja e Hetes së "O sa mira"? (Foto)

Fisnik Ademi është aktor i popullarizuar, që e kemi parë duke luajtur në disa seriale televizive, por edhe në shfaqje të ndryshme, shkruan "Kosovarja".

Aktori është i martuar me modelen e njohur kosovare Dhurata Lipovica, me të cilën ka edhe dy fëmijë.

Jeta e tyre familjare duket se shkon si është më së miri.

Dhurata duket ende tamam modele dhe linjat e saj janë perfekte, shkruan "Kosovarja".

Ja si duket bukuroshja kur shkon në dasma./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/