Si shkon në dasmë gruaja e Hetes së "O sa mira"? (Foto)

Si shkon në dasmë gruaja e Hetes së
Si shkon në dasmë gruaja e Hetes së
Si shkon në dasmë gruaja e Hetes së "O sa mira"? (Foto)

Fisnik Ademi është aktor i popullarizuar, që e kemi parë duke luajtur në disa seriale televizive, por edhe në shfaqje të ndryshme, shkruan "Kosovarja".

Aktori është i martuar me modelen e njohur kosovare Dhurata Lipovica, me të cilën ka edhe dy fëmijë.

Jeta e tyre familjare duket se shkon si është më së miri.

Dhurata duket ende tamam modele dhe linjat e saj janë perfekte, shkruan "Kosovarja".

Ja si duket bukuroshja kur shkon në dasma./Kosovarja/

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/