Si e kritikojnë ndjekësit shoqëruesen e Ermal Mamaqit (Foto)

Si e kritikojnë ndjekësit shoqëruesen e Ermal Mamaqit (Foto)
Si e kritikojnë ndjekësit shoqëruesen e Ermal Mamaqit (Foto)
Si e kritikojnë ndjekësit shoqëruesen e Ermal Mamaqit (Foto)

Ajo edhe pse ishte një vajzë jo krejt e pa njohur për një masë të publikut, por nuk kishte këtë vëmendje prej se është pjesë e emisionit ‘Xing me Ermalin’ shkruan Kosovarja.

Vajza e cila komentohet shumë për linjat super seksi por ajo që ka bërë bujë më të madhe ishte se Rashel ka bërë ndërhyrje në fytyre por ajo e ka mohuar kategorikisht këtë gjë dhe se ka thënë se kirurgët për bukurinë e saj janë prindërit.  Rashël shfaqet çdo të shtunë përkrahë Ermalit dhe sjell më të rejat e javës brenda këtij formati. Në llogarinë e saj në ‘Instagram’ ka ndjekës të shumtë dhe ka prej atyre ku edhe komentojnë, në fotografin e fundit i janë dhënë këto komente interesante por jo edhe të këndshme. Vajza 17 vjeçare sigurisht se është mësuar edhe me të tilla reagime përveç atyre lavdëruese. /Kosovarja/ 

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/