Si do të reagoj Seldi kur ta sheh këtë foto ‘të rëndë’ të Mimozës?

Si do të reagoj Seldi kur ta sheh këtë foto ‘të rëndë’ të Mimozës?
Si do të reagoj Seldi kur ta sheh këtë foto ‘të rëndë’ të Mimozës?
Si do të reagoj Seldi kur ta sheh këtë foto ‘të rëndë’ të Mimozës?

Seldi u dashurua në këngëtarën që karakterizohej për pamjen e saj simpatike.

Mimoza Shkodra ka bërë një popullaritet në mbarë publikun shqiptar, por fejesa e saj me Seldin e solli edhe më pranë medieve, përcjell ORAinfo.

Seldi u dashurua me pamjen që ka sot, por nëse shikon fotografitë e saj para se të bëhej e famshme ajo do ta zhgënjej të fejuarin e saj.

Për më shumë shikoni këtë foto të rrallë të Mimozës që do t’iu zhgënjejë edhe juve.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/