Shtatzënia e ka zbukuruar edhe më shumë Lolitën e Besnikut

Shtatzënia e ka zbukuruar edhe më shumë Lolitën e Besnikut
Shtatzënia e ka zbukuruar edhe më shumë Lolitën e Besnikut
Shtatzënia e ka zbukuruar edhe më shumë Lolitën e Besnikut

Vitin që lamë pas në mesin e dasma të shumta u përmend dhe u komentua mjaftë shumë edhe këngëtari nga Peja, Besnik Qaka.

Ai kurorëzoi dashurinë me Lolitën, ndërsa çifti janë në pritje të një vajze, shkruan Indeksonline.

Duke qenë në krahë të një këngëtari edhe bashkëshortja e Besnikut, Lolita është bërë e famshme. 

Ajo ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram, teksa shfaqet me veshje të skijimit, ndërsa i vërehet edhe barku i fryrë.

E shtatëzania veçse e ka zbukuruar atë.


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/