Shpëtim Desku ndërron profesion!

Shpëtim Desku ndërron profesion!
Shpëtim Desku ndërron profesion!
Shpëtim Desku ndërron profesion!

E njohët si një aktor humori në fillime e tij, por i famshmi ‘Moleri’ gradualisht u tërhoq nga skena e aktrimit, për t’u bërë një moderator, suksesi i të cilit është i dukshëm, shkruan Kosovarja.

Pra, fjala është për Shpëtim Deskun, njëri nga showmenët tashmë të njohur të skenës së showbizit tonë.

Me emisonet e tij, Desku vazhdimisht bëhet më i kërkuar tek publiku shqipfolës pasi që të ftuarit dhe formati i emisionit të tij, është mjaft atraktiv për ta.

Por, mos vallë Shpëtimi deshi sërish të bëjë një ndryshim sa i përket profesionit?

Kjo mbase, nuk do të ishte ndonjë risi nga ana e tij, pasi që shihet një tendencë për të qenë gjithëpërfshirës në çdo aspekt të artit.

Kjo pyetje lind, pasi që shihet krahë për krahë me bashkëshorten Artën, një zonjë mjaft e bukur, duke sfiduar në një hapësire gjigante dhe tipike për yje të showbizit.

Veç tjerash, mund të thuhet se është fotoja më e bukur që dyshja kanë së bashku, ku transmetojnë plot dashuri.

/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/