‘Shokon’ Xhesika e serialit ‘O sa mirë’…Publikon foto në shtrat me…

‘Shokon’ Xhesika e serialit ‘O sa mirë’…Publikon foto në shtrat me…
‘Shokon’ Xhesika e serialit ‘O sa mirë’…Publikon foto në shtrat me…
‘Shokon’ Xhesika e serialit ‘O sa mirë’…Publikon foto në shtrat me…

Seriali “O sa mirë” për një kohë të shkurtër u bë seriali vendor më i shikuar dhe më i pëlqyer për publikun tonë.

Personazhe të ndryshme përmbante ky serial, ku secili prej tyre fitoi publikun apo adhuruesit e vet.

Por, aktorja që u bë më e dashura për ta, ishte edhe Arta Nitaj e njohur për rolin e saj si Xhesika e cila është një femër shumë atraktive.

E sot ajo ka publikuar një fotografi së bashku me kolegen e saj Adriana Matoshin, ku shihen gjatë xhirimeve të serialit.

Të dyja shfaqen të shtrira…

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/