Shkoi për të shijuar borën në këtë pamje mahnitëse, por Ledrit i ndodhë një gjë e keqe!

Shkoi për të shijuar borën në këtë pamje mahnitëse, por Ledrit i ndodhë një gjë e keqe!
Shkoi për të shijuar borën në këtë pamje mahnitëse, por Ledrit i ndodhë një gjë e keqe!
Shkoi për të shijuar borën në këtë pamje mahnitëse, por Ledrit i ndodhë një gjë e keqe!

Reperi Ledri Vula është një nga emrat më të pëlqyer të estradës dhe njëherësh ndër më të kërkuarit.

Ai ka përmbyllur një vit të suksesshëm dhe e filloi një tjetër me arritje të reja, shkruan lajmi.net.

“1 Janari”, titullohet projekti më i ri nga Ledri të cilin e publikoi po me të njëjtën datë dhe që u prit mirë nga publiku.

Pas shumë angazhimeve në muzikë, reperi ka vendosur të relaksohet dhe në fotografitë që ka sjellë në rrjete sociale, ai lajmërohet nga Brezovica.

Në një video, që publikoi në Instagram, reperi bën akrobacione duke sfiruar veten teksa rrokulliset në një shufër teksa ambienti shihet përplot borë.

????
A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on


Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/