Shkenda Dubova e bën në bari! (Foto)

Shkenda Dubova e bën në bari! (Foto)
Shkenda Dubova e bën në bari! (Foto)
Shkenda Dubova e bën në bari! (Foto)

Nuk ia ndinë fare Shkendës kur është fjala për dashuri.

Duket se këngëtarja gjilanase ka një dashuri të veçantë për natyrën, shkruan “Kosovarja”.

Kjo duke u bazuar se Shkenda Dubova pak minuta më parë në profilin e saj në facebook, shihet se ka vendos një foto ku shihet e shtrirë në barë.

Dhe kjo foto që do ta shihni edhe tani, na e sjell një Shkendë të ëmbël siç është ajo.

Por e veçanta e fotos është se ajo është shtrirë në bari, dhe duket shumë verore, pavarësisht se jemi duke hy në stinën e vjeshtës./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/