Shikoni se sa “hot” duket Çiljeta

Shikoni se sa “hot” duket Çiljeta
Shikoni se sa “hot” duket Çiljeta
Shikoni se sa “hot” duket Çiljeta

Çiljeta është këngëtarja nga Shqipëria e cila pëlqehet shumë edhe në Kosovë.

Së fundi ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën duket mjaftë seksi dhe e bukur.

Ajo më këtë fotografi paralajmëron pjesëmarrjen e saj në “Top show”./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/