Shikoni se sa “hot” duket Çiljeta

Shikoni se sa “hot” duket Çiljeta
Shikoni se sa “hot” duket Çiljeta
Shikoni se sa “hot” duket Çiljeta

Çiljeta është këngëtarja nga Shqipëria e cila pëlqehet shumë edhe në Kosovë.

Së fundi ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën duket mjaftë seksi dhe e bukur.

Ajo më këtë fotografi paralajmëron pjesëmarrjen e saj në “Top show”./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/