Shikoni se cilat fytyra publike gjenden në dasmën e Labit

Shikoni se cilat fytyra publike gjenden në dasmën e Labit
Shikoni se cilat fytyra publike gjenden në dasmën e Labit
Shikoni se cilat fytyra publike gjenden në dasmën e Labit

Labinot Gashi sot po feston ditën e dytë të dasmës së tij.

Ai priti shumë fytyra publike në një nga hotelet më luksoze në Prizren.

Çdo detaj i rregulluar me shumë shije dhe një sallë shumë glamuroze i ka pritur VIP-të tonë që janë kujdesur që të shpërndajnë fotografi të ndryshme në rrjetet sociale.

Më poshtë keni fotografitë e disa prej fytyrave publike që sonte kanë nderuar Labin me pjesëmarrjen e tyre në dasëm./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/