Shikoni sa janë rritur binjakët e Teuta Kurtit

Shikoni sa janë rritur binjakët e Teuta Kurtit
Shikoni sa janë rritur binjakët e Teuta Kurtit
Shikoni sa janë rritur binjakët e Teuta Kurtit

Teuta Kurti, dikur një nga zërat më të dëgjuar, sot e ka lënë pak anash angazhimin në fushën e muzikës, kjo për shkak të angazhimit në jetën private, shkruan "Kosovarja".

Këngëtarja është nënë e tre fëmijëve dhe është e qartë angazhimi që ka këngëtarja në rriten e fëmijëve.

Teuta është bërë nënë e dy binjakëve dhe shpesh tregon se sa e përkushtuar është ndaj fëmijëve të saj, në çdo aspekt, shkruan "Kosovarja".

Binjakt e Teutes po rriten dita-ditës dhe siç po shihet, janë shumë simpatik./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/