Shikoni çfarë karroce luksoze e ka vajza e Ryva Kajtazit

Shikoni çfarë karroce luksoze e ka vajza e Ryva Kajtazit
Shikoni çfarë karroce luksoze e ka vajza e Ryva Kajtazit
Shikoni çfarë karroce luksoze e ka vajza e Ryva Kajtazit

Këngëtaret e njohura shtyhen për shumë gjëra. Kush e ka këngën më të mirë, kish klipin, veshjen, grimin, flokët...

Disa këngëtare janë përfshirë në një farë "konkurrence" edhe se kush po i bën fëmiut foto më të mira, po i blenë gjëra më të shtrenjta, e të ngjashme.

Karrocat janë kryefjala. Disa herë janë komentuar karrocat e fëmijëve të këngëtare, aktoreve e fytyrave tona publike, shkruan "Kosovarja".

Edhe vajza e këngëtares Ryva Kajtazi, Dorela e ka karrocën luksoze. Atë e shëtit i ati, Fidani. Edhe Fidani e edhe karroca, mjaftë sportive./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/