Shikoni çfarë hëngri për drekë Blerona këtë të diele

Shikoni çfarë hëngri për drekë Blerona këtë të diele
Shikoni çfarë hëngri për drekë Blerona këtë të diele
Shikoni çfarë hëngri për drekë Blerona këtë të diele

Ajo është vajza e së dielës, pasi drejton emisionin qendror të vikendit në "Rtv 21", emisionin maratonik "1 kafe prej shpisë", shkruan "Kosovarja".

Fjala është për prezantuesen Blerona Zeqiri, së cilës kohët e fundit nuk po i mungon farë vëmendja.

Blerona, zakonisht pas emisionit ka dëshirë të shijoj një drekë të këndshme. Ajo sot ka provuar ca specialitete në një nga restuarantet e kryeqytetit, shkruan "Kosovarja".

Bukuroshja e ekranit pasi ka ngrënë ca ushqime deti, ka provuar edhe një desert, të cilin edhe e ka treguar përmes rrjeteve sociale.

Siç po e kuptoni, Blerona nuk është dhe as që e ka ndërmend të hyjë në dietë./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/