Serena Williams publikon imazhin e parë të ‘princeshës’ së saj (Foto)

Serena Williams publikon imazhin e parë të ‘princeshës’ së saj (Foto)
Serena Williams publikon imazhin e parë të ‘princeshës’ së saj (Foto)
Serena Williams publikon imazhin e parë të ‘princeshës’ së saj (Foto)

Serena Williams është bërë nënë për herë të parë.

Tenistja e njohur amerikane në dhjetor të vitit të kaluar me të fejuarin, Alexis Ohanian.

Fëmija është vajzë dhe çifti e ka pagëzuar atë me emrin e babait të foshnjës, Alexis Olympia Ohanian Jr.

Williams ka publikuar tashmë një fotografi të ‘princeshës’ në llogarinë personale në Instagram.

Ndryshe, 35-vjeçarja ka kohë që është larguar prej botës së tenisit duke iu përkushtuar familjes.

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/