Serena Williams ka një breng rreth vajzës së saj

Serena Williams ka një breng rreth vajzës së saj
Serena Williams ka një breng rreth vajzës së saj
Serena Williams ka një breng rreth vajzës së saj

Serena Williams tre muaj më parë u bë nënë e një vajze.

E siç duket pas tre muajve, Serena ka filluar të brengoset për ditën se kur duhet të ndalojë dhënien e gjirit për vajzën e saj, shkruan dailymail, transmeton arbresh.info.

Kampionia e tenisit sot ka vendosur të kontaktoj me nënat tjera në Twitter për t’i pyetur për përvojat e tyre në këtë aspekt.

Ajo ka pyetur nënat se deri kur kanë ushqyer fëmijët e tyre me gji.

” Sa kohë keni ushqyer me gji?. A është e çuditshme që të bëhem emocionale prej tani kur e mendoj se kur është koha për të ndaluar dhënien e gjirit?”, ka shkruar Selena.

Së bashku me postimin ajo ka publikuar edhe një fotografi të ëmbël të vajzës së saj, Alexis Olympia Ohanian

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/