Sasa e le "O sa mirë" dhe e bënë këtë ndryshim në pamje

Sasa e le
Sasa e le
Sasa e le "O sa mirë" dhe e bënë këtë ndryshim në pamje

Karakteri më interesant dhe më simpatik i serialit "O sa mirë", pa dyshim se mbetet ai i Sases, interpretuar shkëlqyeshëm nga aktorja e njohur, Ardiana Matoshi, shkruan "Kosovarja".

Me ardhjen e Sases në "O sa mirë", ky serial u bë edhe më popullor e edhe më i komentuar. Interpretimi i shkëlqyer i Ardianes i dha shumë lezet këtij prodhimi televiziv.

Por, pas disa sezonesh në "O sa mirë", me sa duket Ardiana Matoshi e ka braktisur serialin në fjalë.

Producenti i "O sa mirë", Fisnik Vejsa, e ka shpallur listën me karakteret e episodit të ri, por mes emrash, nuk shihet askund ai i Sases, që le të kuptohet se ajo nuk do të jetë pjesë e episodit të ardhshëm, shkruan "Kosovarja".

Ndërkohë, aktorja ka postuar foto të reja me luk të ri. Më nuk është bionde, më nuk është Sasa./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/