Salma Hayek ndan me fansat një imazh “të nxehtë” në dush (Foto)

Salma Hayek ndan me fansat një imazh “të nxehtë” në dush (Foto)
Salma Hayek ndan me fansat një imazh “të nxehtë” në dush (Foto)
Salma Hayek ndan me fansat një imazh “të nxehtë” në dush (Foto)

Ndonëse po mbyll dekadën e saj të pestë të jetës, Salma Hayek mbetet një prej yjeve më impresive të Hollywoodit.

Për hir të së vërtetës, aktorja meksikane, e cila ka një prezencë aktive në rrjetet sociale, ndau sot me ndjekësit e saj një fotografi seksi, veshur me rroba banjo.Në imazhin që mori me mijëra pëlqime dhe shpërndarje, 50-vjeçarja shfaqet duke bërë dush, në një oborr të gjelbëruar, duke shijuar ujin e freskët.

“Gjëja më të mrekullueshme, të mirën e domosdoshme për njerëzit”, ka shkruar aktorja hollivudiane në Instagram.Ndryshe, Hayekin do ta shohim gjatë këtij viti në ekranet e mëdha të kinemave me një film të ri. 

http://kosovarja.al/showbiz/