Rudina dhe partneri i saj kapen "mat", shikoni sa bukur duken!

Rudina dhe partneri i saj kapen
Rudina dhe partneri i saj kapen
Rudina dhe partneri i saj kapen "mat", shikoni sa bukur duken!

Rudina Magjistari gjithnjë është treguar e kujdesshme kur vjen puna tek fotografitë në çift.

Mund t’i numërojmë lehtë herët në të cilat ajo ka publikuar foto ku duket bashkë me partnerin e saj, Xhavit Bajrami.

Dhe si rallë herë,mbrëmjen e sotme ajo është shfaqur bashkë me boksierin e njohur teksa hynin pa kërkuar shumë vëmendje në ndarjen e çmimeve “Kult”, event i cili po mbahet pranë katedrales Ortodokse. Çifti i cili thuhet të jenë në një lidhje që prej vitit 2013, janë prindër të një vajze të quajtur Mia./Revista Anabel/

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/