Ronela Hajati kujton babain e ndjerë me rastin e ditëlindjes së tij (Foto)

Ronela Hajati kujton babain e ndjerë me rastin e ditëlindjes së tij (Foto)
Ronela Hajati kujton babain e ndjerë me rastin e ditëlindjes së tij (Foto)
Ronela Hajati kujton babain e ndjerë me rastin e ditëlindjes së tij (Foto)

Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, jo pak herë në media ka folur për jetën e saj private e sidomos për familjen.

Ajo ka treguar gjithnjë sa e lidhur ka qenë e është me ta e njejt ka vepruar edhe kur ka marrë ndonjë goditje të rëndë tek ata sikurse kur ishte humbja e të atit pak vite më parë.

E dje pikërisht në ditëlindjen e tij Ronela gjen kohë ta kujtojë e të rifreskojë disa kujtime të mira me të.

Fotografia e mëposhtme e shfaqë këngëtaren zemërthyer për të atin. /Prive

Lexo Revisten Online

Korrik, 2017 (2)

€ 1.99

| Blej Tani
Angelina Shala - E bukur, e mençur dhe shumë e talentuar
Qani Mehmedi: Kurrë nuk u jam nënshtruar diktateve
Viktimat e dhunës seksuale në Kosovë
Xajë Nura - Një emër që duhet shënuar

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/