Roberti e lë vetëm Norën dhe vajzën, shikoni ku ka shkuar

Roberti e lë vetëm Norën dhe vajzën, shikoni ku ka shkuar
Roberti e lë vetëm Norën dhe vajzën, shikoni ku ka shkuar
Roberti e lë vetëm Norën dhe vajzën, shikoni ku ka shkuar

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Gjithashtu është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshme.

E duket se Roberti sonte i ka lënë vetëm atë dhe vajzën, pasi ka dalur në darkë me shokët.

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/