Rivale në serial, mike në realitet! Kaq të afërta sot Sasa dhe Xhesika

Rivale në serial, mike në realitet! Kaq të afërta sot Sasa dhe Xhesika
Rivale në serial, mike në realitet! Kaq të afërta sot Sasa dhe Xhesika
Rivale në serial, mike në realitet! Kaq të afërta sot Sasa dhe Xhesika

Bëhet fjalë për dy aktoret e serialit “O Sa Mirë”, të cilat përmes postimi në rrjetet sociale kanë treguar se rivale janë vetëm më serial.

Adriana Matoshi dhe Arta Nitaj kanë publikuar disa imazhe ku shihen shumë të afërta me njëra tjetrën, transmeton Indeksonline.

Ato i shohim në një veturë ku sigurisht po udhëtojnë së bashku, kurse në formë duken që të dyja.

Rivaliteti mes tyre ka mbetur vetën në serial kurse në realitet aot janë mike të mira.


Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja.al/showbiz/