Rita Ora me shumë stil shfaqet sonte

Rita Ora me shumë stil shfaqet sonte
Rita Ora me shumë stil shfaqet sonte
Rita Ora me shumë stil shfaqet sonte

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora është shfaqur këtë herë e rrethuar nga fansat e shumtë që tentonin të bënin fotografi.

Ajo dukej shumë me stil dhe e bukur veshur me fundin e gjatë të kombinuar me xhaketë, shkruan Indeksonline.

Rita dukej shumë e kuruar edhe me grimin e lehtë dhe flokët e kapura thjeshtë.

Ndryshe, ajo ka konfirmuar ardhjen në Kosovë për 10 vjetorin e pavarsisë.

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/