Rita Ora e mrekullueshme dhe me stil rrugëve të Londrës

Rita Ora e mrekullueshme dhe me stil rrugëve të Londrës
Rita Ora e mrekullueshme dhe me stil rrugëve të Londrës
Rita Ora e mrekullueshme dhe me stil rrugëve të Londrës

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora është njëri nga personazhet më të komentuara kohën e fundit.

Fillimisht për muzikën e kohë pas kohe edhe për lidhjet e saj të dashurisë, transmeton Indeksonline.


Ajo së fundi është parë rrugëve të Londrës veshur me shumë stil dhe kombinuar shumë bukur, por ajo që vërehej ishte tendenca e Ritës për të fshehë fytyrën me shall.

Ndryshe, menaxheri i Ritës ditën që lamë pas ka demantuar lajmin që Rita do të marrë pjesë në 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës./Indeksonline/ 

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/