Renees i ndodh diçka e papritur derisa frynë qirinjte, shtangen Nora dhe Roberti

Renees i ndodh diçka e papritur derisa frynë qirinjte, shtangen Nora dhe Roberti
Renees i ndodh diçka e papritur derisa frynë qirinjte, shtangen Nora dhe Roberti
Renees i ndodh diçka e papritur derisa frynë qirinjte, shtangen Nora dhe Roberti

Renee nuk mund të festonte më bukur ditëlindjen e saj.

Dy këngëtarët nuk kursyen asgjë për t’ia bërë sa më madhështore ditëlindjen Reneesë duke ia organizuar një festë të madhe, përcjell ORAvip.

Pamje mahnitëse po publikohen nga festa e vogëlushes së famshme, Renee.

Në një video shihet atmosfera e bukur që mbizotëroi në ahengun e ditëlindjes, por Renee nuk e priti një surprizë që e trembi pak.

Derisa ajo po frynte qirinjtë një ‘shpërthim’ frikësoi atë dhe jo vetëm, edhe Roberti reagoi pas kësaj zhurme.


Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja.al/showbiz/