Remzia, Kida dhe Dhurata Dora e bëjnë këtë gjë bashkë!

Remzia, Kida dhe Dhurata Dora e bëjnë këtë gjë bashkë!
Remzia, Kida dhe Dhurata Dora e bëjnë këtë gjë bashkë!
Remzia, Kida dhe Dhurata Dora e bëjnë këtë gjë bashkë!

Këngëtare të ndryshme kanë dëshirë që për xhirimet e fundvitit të duken sa më bukur në paraqitjet e tyre nëpër televizione apo produksione të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

E duket se edhe Remzija, Kida dhe Dhurata, kanë vendos që të duken bukur për xhirimet e emisionit të Labit. Të tri këngëtaret tona i shohim në një foto të cilat kanë pozuar në stilin “Selfie”. E që vërtet duken shumë bukur.

Ndoshta nuk jeni mësuar që t’i shihni këngëtaret e rrymave të ndryshme muzikore bashkë. Por ja kësaj radhe ne siguruam një foto që shihen bashkë. Remzija e muzikës popullore ndërsa Kida e Dhurata të muzikës dhe ritmeve të reja.

Këtë foto që do e shihni tani është Remzija ajo e cila e ka nda me ndjekësit e saj, ku foto në fjalë ka arrit të mbledh shumë pëlqime dhe komente të mira./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/