Reja e Sali Berishës tipike shqiptare, mbanë lirën në qafë

Reja e Sali Berishës tipike shqiptare, mbanë lirën në qafë
Reja e Sali Berishës tipike shqiptare, mbanë lirën në qafë
Reja e Sali Berishës tipike shqiptare, mbanë lirën në qafë

Reja e ish kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha, Armina Mevlani, njihet për jetën e saj luksoze.

Ajo asnjëherë nuk ndalet së reklamuari luksin që e rrethon atë.

Por këtë herë Armina na ka befasuar me një gjest tipik shqiptar.

Ajo ka publikuar një fotografi ku në qafë mbanë një lirë të arit.

Sigurisht se kjo stoli tradicionale asaj i shkon shumë mirë./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/