Reja e Remzie Osmanit po rrezaton krahë vjehrrës

Reja e Remzie Osmanit po rrezaton krahë vjehrrës
Reja e Remzie Osmanit po rrezaton krahë vjehrrës
Reja e Remzie Osmanit po rrezaton krahë vjehrrës

Edhe pse këngëtarja është munduar që jetën e fëmijëve ta mbaj larg syrit të medies dhe të mos përfliten aq shumë për ta, shkruan Kosovarja.

Por kjo gjë është e pa mundur, javë më parë këngëtarja fejoi djalin dhe kjo festë nuk iu shpëtoj dot rubrikave rozë.

Shumë të ftuar, një festë shumë e këndshme dhe ajo që e bëri dhe më të bukur këtë aheng ishte pjesa kur remia bashkë me vëllaun Nexhatin kënduan për të pranishmit e festës.

Reja e Remzies është një femër tejet e bukur, një kaçurrele zeshkane, me sy të kaltër, dhe jo kot Hamza e ka quajtur realizim të kësaj fejese me vajzën e ëndrrave të tij. Re dhe vjehërr përkrahë njëra tjetrës, reflektojnë dashuri, e nuk ka diskutim që reja po rrezaton krahë vjehrrës. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/