Reagimi i Adele për performancën e Beyonce është më epiku që keni parë ndonjëherë!

Reagimi i Adele për performancën e Beyonce është më epiku që keni parë ndonjëherë!
Reagimi i Adele për performancën e Beyonce është më epiku që keni parë ndonjëherë!
Reagimi i Adele për performancën e Beyonce është më epiku që keni parë ndonjëherë!

​Rikthimi i Beyonce-s në skenë në Coachella për herë të parë pas ardhjes në jetë të binjakëve, Rumi dhe Sir Carter na la të gjithëve të mahnitur… dhe shumë prej nesh akoma nuk e kanë marrë veten nga spektakli.

Të pranishmit në Indio, California, ata që e ndoqën nga shtëpia në livestream, në Youtube dhe të gjithë ata që e panë më vonë në site të ndryshme kanë dhënë secili reagime nga më të ndryshmet… por në mendje na kanë mbetur reagimet e personazheve të njohur.

Mood 3 #Beychella
A post shared by Adele (@adele) on

Dikush postoi një status, dikush një video, dikush tjetër një foto, por reagimi më epik është padyshim ai i Adele.

Mood 2 #Beychella
A post shared by Adele (@adele) on

Këngëtarja britanike e ka shprehur edhe më parë që është fansa më e madhe e Bey-t, por së fundmi, me postime në Instagram e ka treguar më së miri këtë.

Mood 1 #Beychella
A post shared by Adele (@adele) on

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/