Raporti i vërtetë i Egzonës me kunatën...(Foto)

Raporti i vërtetë i Egzonës me kunatën...(Foto)
Raporti i vërtetë i Egzonës me kunatën...(Foto)
Raporti i vërtetë i Egzonës me kunatën...(Foto)

Raporti i tyre tashmë është i njohur në mediet rozë, shkruan revista Kosovarja.

Egzona deri më tani e ka treguar veten ashtu si I ka hije një nuses, e këtë e kanë treguar edhe komentet e shumta edhe në rrjetet sociale.

Por tema më e diskutuar mbetet raporti i saj me familjarët e Albatritit, veçanërisht me kunatën Albionën, me të cilën ajo ka shumë fotografi.

E sipas fotografisë dhe mbishkrimit, Albiona është rrushi i Egzonës, e s’ka si të jetë më bukur se kjo./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/