Raporti i vërtetë i Egzonës me kunatën...(Foto)

Raporti i vërtetë i Egzonës me kunatën...(Foto)
Raporti i vërtetë i Egzonës me kunatën...(Foto)
Raporti i vërtetë i Egzonës me kunatën...(Foto)

Raporti i tyre tashmë është i njohur në mediet rozë, shkruan revista Kosovarja.

Egzona deri më tani e ka treguar veten ashtu si I ka hije një nuses, e këtë e kanë treguar edhe komentet e shumta edhe në rrjetet sociale.

Por tema më e diskutuar mbetet raporti i saj me familjarët e Albatritit, veçanërisht me kunatën Albionën, me të cilën ajo ka shumë fotografi.

E sipas fotografisë dhe mbishkrimit, Albiona është rrushi i Egzonës, e s’ka si të jetë më bukur se kjo./Kosovarja/

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/