Qendresa e Labit në duart e një mashkulli (Foto)

Qendresa e Labit në duart e një mashkulli (Foto)
Qendresa e Labit në duart e një mashkulli (Foto)
Qendresa e Labit nu00eb duart e nju00eb mashkulli (Foto)

Ka kohë që nuk është folur për të fejuarën e moderatorit Labinot Gashi-Labi, Qëndresa Bajramin, e cila u popullarizua falë lidhjes me prezantuesin, shkruan "Kosovarja".

Qëndresa që me profesion është grimere, kohë pas kohe edhe pozon për qejf.

Por, këtë herë ajo ka shërbyer si modele e kreatorëve të njohur Kujta dhe Meri, shkruan "Kosovarja".

Me gjasë Qëndresa do të jetë një nga modelet që prezanton fustanat e koleksionit të ri të shtëpisë së modës "Kujta & Meri". /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/