Qendresa e Labit në duart e një mashkulli (Foto)

Qendresa e Labit në duart e një mashkulli (Foto)
Qendresa e Labit në duart e një mashkulli (Foto)
Qendresa e Labit në duart e një mashkulli (Foto)

Ka kohë që nuk është folur për të fejuarën e moderatorit Labinot Gashi-Labi, Qëndresa Bajramin, e cila u popullarizua falë lidhjes me prezantuesin, shkruan "Kosovarja".

Qëndresa që me profesion është grimere, kohë pas kohe edhe pozon për qejf.

Por, këtë herë ajo ka shërbyer si modele e kreatorëve të njohur Kujta dhe Meri, shkruan "Kosovarja".

Me gjasë Qëndresa do të jetë një nga modelet që prezanton fustanat e koleksionit të ri të shtëpisë së modës "Kujta & Meri". /Kosovarja/

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/