Publikohet “Ulu” nga Capital T dhe 2po2 (Video)

Publikohet “Ulu” nga Capital T dhe 2po2 (Video)
Publikohet “Ulu” nga Capital T dhe 2po2 (Video)
Publikohet “Ulu” nga Capital T dhe 2po2 (Video)

Capital T dhe 2po2 kanë publikuar këngën me titull "Ulu", shkruan "Kosovarja".

Për muzikën e kësaj kënge janë kudesur vetë artistët, ndërsa Mix & Master është bërë nga Mixey. 

Kënga është është vizuelizuar edhe me videoklip./Kosovarja/


Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/